Dzięki współpracy z wieloma operatorami i przewoźnikami oraz przy wsparciu wykwalifikowanej kadry QLS sp. z o.o. zapewni Państwa Firmie pewne i profesjonalne usługi w zakresie logistyki kontraktowej i magazynowania.

Codziennie Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by móc spełnić coraz to bardziej rosnące oczekiwania Naszych klientów. QLS Sp. z o.o. stawia przede wszystkim na doświadczony i profesjonalny zespół stale wzbogacając go o młode i ambitne osoby. Realizowanie usług z zakresu magazynowania jest możliwe dzięki licznym powiązaniom sieciowym z dużymi operatorami logistycznymi zarówno w kraju jak i na Świecie.

QLS STORAGE spełnia dwie podstawowe funkcje, których oczekują od Nas klienci korzystający z Naszych usług i są to funkcja koncepcyjno-doradcza oraz funkcja organizacyjno-wykonawcza.

W zakresie usług logistyki kontraktowej oferujemy:

· Składowanie towarów zarówno krótko jak i długoterminowe

· Sprawne załadunki i rozładunki dostaw

· Stały monitoring składowanego towaru

· Kontrolę jakościową i ilościową na wejściu i wyjściu powierzonego towaru z magazynu

· Usługi dokonywania zwrotów i reklamacji

Dzięki licznym powiązaniom sieciowym jesteśmy w stanie konkurować z największymi graczami na rynku TSL, jeśli chodzi o możliwość zaproponowania konkurencyjnych cen jak i kompleksowej obsługi Państwa ładunków.

Serdecznie Zapraszamy do korzystania z Naszych usług!